Główna  /  Wycieczki  /  Krajowe

4 dni Wiedeń, Bratysława, Słowacki Raj

Austria / Kraj bratysławski / Bratysława

4 dni Wiedeń, Bratysława, Słowacki Raj

Profil: grupowa

Cena: 1 479 zł

termin / Na zapytanie
Zapytaj o ofertę

Zadzwoń

  • tel. 84 665 89 90
  • kom. 782 300 400
  • Pon - Pt: 9.00 - 17.00

Opis:

DZIEŃ 1

Zbiórka we wczesnych godzinach porannych i przejazd do Austrii. Przyjazd do Wiednia w godzinach popołudniowych. Zwiedzanie miasta: Ringstrasse - reprezentacyjna aleja, Parlament, gotycka Katedra św. Szczepana, Kärntnerstrasse, Ratusz, Hofburg - zimowa rezydencja Habsburgów, Opera, Plac Marii Teresy, na którym znajduje się Muzeum Historii Naturalnej i Historii Sztuki, Ogród Różany, deptak Graben z kościołem św. Piotra - miejsce modlitw cesarzowej Sisi, ogrody belwederskie, Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 2

Śniadanie. Przejazd na Wzgórze Kahlenberg (484 m n.p.m.) z kościołem św. Józefa prowadzonym przez polskich księży. Obejrzenie panoramy Wiednia. Zwiedzanie okazałego, barokowego pałacu Schonbrunn – letniej rezydencji cesarzowej Sisi, Przejazd do miejsca zakwaterowania, obiadokolacja i nocleg.

 

DZIEŃ 3

Śniadanie i przejazd do Bratysławy. Zwiedzanie: zamek na wzgórzu (z zewnątrz) z widokiem na panoramę miasta oraz rzekę Dunaj katedra św. Marcina, Stare Miasto z ratuszem, Pałac Prymasowski, Pałac Grassalkovichów - siedziba prezydenta Słowacji, starówka. Przejazd na nocleg w okolicach Słowackiego Raju, obiadokolacja, nocleg.

 

DZIEŃ 4

Śniadanie i wykwaterowanie. Wędrówka jedną z najpopularniejszych tras Słowackiego Raju, z drabinkami i wiszącymi mostami wzdłuż potoku Sucha Bela (drabinki). Czas wolny na polanie Klasztorisko Następnie przejście szlakiem Przełomu Hornadu – obfitującym w wiszące mosty, drewniane kładki oraz metalowe stopnie, które zamocowane są na skałach. Całość ubezpieczona jest łańcuchami lub inną trasą – w zależności od kondycji uczestników. Wyjazd w drogę powrotną, przyjazd do miejsca zbiórki w późnych godzinach nocnych.

 

Liczba osób: 48 46 40 36 30 26 20 16
Cena za os.: 1475 zł 1515 zł 1579 zł 1649 zł 1849 zł 1899 zł 2029 zł 2279 zł

 

W cenie:

Uwagi:

Plan:

Galeria:

4 dni Wiedeń, Bratysława, Słowacki Raj/1
4 dni Wiedeń, Bratysława, Słowacki Raj/2

Terminy

Położenie

Trasaplease wait ...

Rozkład jazdy

Dopłaty i zniżki

Proszę czekać ...