Logowanie dla agentów

Login:
Hasło:
Nie masz konta? Kliknij tutaj
 
Pogoda
 
Katalog QUAND 2017
Katalog Online
 

Symbol oferty: 121/5727

Lokalizacja: no conv : - no conv : - no conv :
Transport: Brak informacji  
Profil wyjazdu: Brak informacji
Rodzaj oferty: nie wybrany,
Wyżywienie: Brak informacji
Zakwaterowanie: Brak informacji
Wyposażenie:
    Brak informacji
świadczenia:
Cena podstawowa Pakiet świadczeń (wg opisu), miejsce w pok. 2-, 3-osobowym z łazienką
KRASNOBRÓD: Krasnobród leży w województwie lubelskim, na trenie Krasnobrodzkiego Parku Krajobrazowego, w otulinie Roztoczańskiego Parku Narodowego, w dolinie rzeki Wieprz. Wzniesienia otaczające dolinę, w której położone jest uzdrowisko oraz zwarte obszary leśne (sosny, jodły i buki) stanowią osłonę przed silnymi wiatrami, stąd występują tu bardzo niskie stężenia zanieczyszczeń powietrza, a lasy iglaste dostarczają dużą ilość naturalnych olejków eterycznych, przydatnych w terapii dróg oddechowych. Z kolei występujące tu borowiny są podstawowym tworzywem przy leczeniu chorób narządów ruchu oraz chorób reumatycznych. Uzdrowisko posiada również wody lecznicze - solankę o wysokim stężeniu, która będzie wydobywana tu w przyszłości.
W Krasnobrodzie leczy się m.in. choroby ortopedyczne - urazowe, choroby układu nerwowego, pochodzenia reumatologicznego i artretycznego, choroby górnych i dolnych dróg oddechowych, otyłość.

Borowina jest cennym leczniczym surowcem naturalnym powstałym w skutek butwienia części roślinnych w środowisku wodnym, z niewielkim dostępem powietrza i udziałem drobnoustrojów, składa się przede wszystkim z substancji organicznych, które są bardzo dobrze przyjmowane przez organizm. Polska borowina należy do najlepszych w Europie, gdyż zawiera ponad 90% składników organicznych, które nadają cechy lecznicze. Borowina nie tylko leczy, ale również wspaniale pielęgnuje skórę. Wyciąg z borowiny przeciwdziała przedwczesnemu starzeniu się skóry i zapewnia zachowanie pięknego wyglądu na długie lata. Borowina ma działanie nawilżające, wyraźnie wygładzające skórę.
SANATORIUM: Obiekty Sanatorium wchodzą w skład zabytkowego Zespołu Pałacowo - Parkowego, założonego w I połowie XVII wieku przez rodzinę Leszczyńskich. Dziewięciohektarowy teren jest w całości urządzony i ogrodzony. Bezpośrednie sąsiedztwo lasów jodłowo - świerkowych stwarza specyficzny mikroklimat i doskonałe warunki do wypoczynku. W niewielkiej odległości od sanatorium usytuowany jest zalew i malownicze stawy. Boisko sportowe, sale do ćwiczeń i siłownia umożliwiają organizację różnorodnych imprez rekreacyjno-zabawowych w czasie wolnym od zajęć terapeutycznych. W Krasnobrodzie leczyć się i wypoczywać można przez cały rok. Są tu warunki do uprawiania turystyki pieszej, rowerowej, kajakowej i narciarskiej. Kąpielisko i plaża nad zalewem są atrakcją na letnie dni. Natura zatroszczyła się też o amatorów wędkowania i grzybobrania. Na leśnych trasach odbywają się kuligi (również latem - zaprzęgami konnymi).

Pobyt w uzdrowisku pozwala na skorzystanie z zabiegów sanatoryjnych (borowina, hydromasaże, kinezy i fizykoterapia, inhalacje, masaże, hipoterapia i inne) i różnorodnych pakietów SPA w większości na bazie borowiny (np. "Głębokie odprężenie", "Absolutna regeneracja", "Detoksyjne orzeźwienie" "Antycellulitowa siła").

Opis obiektu:
- przystosowany dla osób niepełnosprawnych
- pokoje 1,2,3,4 osobowe z łazienkami;
- pokoje wyposażone w sprzęt RTV, telefon, czajnik
- recepcja,
- stołówka,
- świetlica,
- biblioteka,
- pralnia,
- miejsce na ognisko,
- parking (1 zł/doba).

Lecznictwo:
- gabinety zabiegowe: termoterapii, fizykoterapii, laseroterapii, magnetoterapii, masażu, hydroterapii
- siłownia
- sala ćwiczeń grupowych
- sala ćwiczeń indywidualnych
- tężnia
- kuchnia borowinowa.
CENA: CENA: 639 zł

W RAMACH CENY GWARANTUJEMY:
• 6 noclegów w pokoju 2-, 3-osobowym z łazienką;
• wyżywienie 6x śniadanie, obiad, kolacja (diety: lekkostrawna, cukrzycowa, niskosłodowa, niskokaloryczna, bezmleczna, bezmięsna, wątrobowa, wrzodowa);
• zabiegi - ryczałt 34 zł dziennie (oprócz niedzieli i świąt);
• całodobową opiekę lekarską i pielęgniarską.

UWAGA:
• pokój 1-osobowy za dopłatą +60 zł;
• cena nie zawiera opłaty uzdrowiskowej 2,50 zł dziennie (płatne na miejscu);
• badania wymagane do korzystania z zabiegów: morfologia krwi, badanie ogólne moczu, EKG, RTG klatki piersiowej (ważne 3 lata);
• na leczenie uzdrowiskowe pacjent zobowiązany jest przywieźć stale przyjmowane leki;
• świadczenia rozpoczynają się uzgodnionym posiłkiem w dniu przyjazdu i kończą uzgodnionym posiłkiem w dniu wyjazdu;
• termin turnusu można uzgodnić indywidualnie w miarę posiadanych wolnych miejsc.

Atrakcje:
Mapa:

Biuro Turystyczne QUAND
ul. Zamojska 2
22-600 Tomaszów Lubelski
tel./fax 84 665 89 90, 84 664 21 37, 782 300 400
tomaszow@quand.com.pl
poniedziałek - piątek 9-17, sobota 9-14

Biuro Turystyczne QUAND
ul. Ormiańska 30
22-400 Zamość
tel./fax 84 639 06 72, 84 542 19 93, 697 400 888
zamosc@quand.com.pl
poniedziałek - piątek 9-17

Portal Turystyczny - Roztocze od Kraśnika do Lwowa Mapy, przewodniki i inne wydawnictwa o Roztoczu biuro podróży
Ta strona wykorzystuje pliki cookies - korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich wykorzystanie, zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki.
Możesz zarządzać plikami cookies, zmieniając ustawienia w swojej przeglądarce internetowej.